Yhteystiedot

Otamme mielellämme vastaan kirkonkylän kehittämistä sekä yhdistyksen toimintaa koskevia ehdotuksia ja aloitteita. Ote rohkeasti yhteyttä!

Tiina Aarto, hallituksen puheenjohtaja,
puh. 040 844 1598, tiina.aarto@hotmail.com
Kaija Koivukoski, hallituksen jäsen, puh. 040 5583 929, kaija.koivukoski@hotmail.com
Esa Koskinen, hallituksen jäsen, puh. 044 0499 434, esaantti.koskinen@gmail.com
Kaisa Käpölä, rahastonhoitaja, puh. 040 557 5773, kaisa.kapola@pp.inet.fi
Ani Pehkonen, hallituksen jäsen, puh.  045 802 3554, ani@aninherkku.fi
Erkki Rantasalo, hallituksen jäsen, puh. 040 566 1510, erkki.rantasalo@gmail.com
Satu Rasa, hallituksen jäsen, puh. 041 441 1929, rasa.satu59@gmail.com
Jaana Tanner, sihteeri, puh. 040 741 9954, jaana.tanner@gmail.com
 
Varajäseniä ovat Leena Hytti, Heikki Koivukoski, Anita Mäkinen ja Eija Salminen.

Verkkosivustoa koskevaa palautetta voit lähettää osoitteeseen info@padasjoki.net.